page-header
Pogotowie Kanalizacyjne WUKO Poznań

Udrażnianie kanalizacji

mechaniczne i ciśnieniowe przepychanie rur

Czyszczenie Kanalizacji - Pogotowie Kanalizacyjne Poznań, Leszno, Nowy Tomyśl, Wielkopolska

Szybka i skuteczna metoda czyszczenia kanalizacji, udrażniania rur, studzienek kanalizacyjnych i deszczowych oraz odpływów.

Udrażnianie kanalizacji
Ciśnieniowe i Mechaniczne
Przepychanie | Czyszczenie | Udrażnianie
Usługi WUKO - Jak działa WUKO
CZYSZCZENIE RUR POD CIŚNIENIEM

Do czyszczenia, udrażniania i przepychania rur oraz studzienek deszczowych i kanalizacyjnych wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Jego podstawowym elementem jest niezwykle wydajna pompa, wytworzająca wysokie ciśnienie. Średnica węży doprowadzających wodę do lancy jest niewielka, dlatego pozwala dotrzeć do różnych zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Lanca wyposażona jest w wymienne głowice z dyszami o różnym przeznaczeniu. Wszystko zamontowane jest na specjalnym samochodzie tzw. małe WUKO, który pozwala dojechać do miejsc, niedostępnych dla dużych pojazdów WUKO.

Ekologiczne czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur pod ciśnieniem, bez używania środków chemicznych!

Odpowiednia głowica oraz strumień wody pod wysokim ciśnieniem pozwalają na usuwanie wszelkiego rodzaju zatorów i zanieczyszeń zalegających w kanalizacji. Metoda ta znajduje zastosowanie zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zwnętrznych. WUKO pozwala przebić się strumieniem wody przez najcięższe zatory powstałe przez tłuszcze, piasek, muł oraz twarde osady np. kamień. Specjalna dysza pozwala na usuwanie korzeni drzew, które potrafią przebić rurę kanalizacyjną i tworzyć przeszkody zatrzymujące różnego rodzaju odpady jak chusteczki, szmaty, liście itp. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty udrażnianie kanalizacji Poznań, Leszno, Nowy Tomyśl, Wolsztyn i cała Wielkopolska.

Czyszczenie kanalizacji
Pogotowie Kanalizacyjne

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji, przepychanie rur pod ciśnieniem, usługi WUKO udrażnianie rur.

ZAMÓW
Back to top of page
Call Now Button