page-header
Czyszczenie ciśnieniowe

Mycie ciśnieniowe

mycie dachów i elewacji, czyszczenie kostki brukowej

Mycie ciśnieniowe i czyszczenie wysokociśnieniowe

Mycie ciśnieniowe to szybki i niezwykle skuteczny sposób na usuwanie brudu i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z powierzchni poziomych i pionowych wykonanych z różnorodnych materiałów od drewna przez beton po metal i szkło.

Usługi mycia ciśnieniowego kierujemy do klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw oraz wszelkiego rodzaju instytucji. Myjemy dachy i elewacje zarówno w małych domach prywatnych, jak i dużych blokach mieszkalnych czy biurowcach.

Mycie ciśnieniowe
Mycie ciśnieniowe i wysokociśnieniowe
POWIERZCHNIE POZIOME I PIONOWE
Jak to działa?

Mycie wysokociśnieniowe wykorzystuje strumień wody pod wysokim ciśnieniem, który odpowiednio skierowany jest w stanie usunąć zabrudzenia z różnego rodzaju powierzchni. Wysokie ciśnienie uzyskiwane dzięki specjalnej pompie i zastosowanym dyszom, skutecznie rozbija cząsteczki brudu i oddziela je od powierzchni poddawanej czyszczeniu. Wiele zabrudzeń możemy usunąć już samą wodą, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. W przypadku zabrudzeń bardziej uciążliwych stosujemy specjalne preparaty czyszczące oraz odpowiednio dobrane środki chemiczne, które pozwalają osiągnąć bardziej spektakularny efekt.

Mycie wysokociśnieniowe Poznań i okolica – strumień wody o odpowiednim ciśnieniu i temperaturze wraz z odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi pozwala usunąć zabrudzenia z różnych materiałów od cegły, przez kostkę brukową i drewno, aż po blachę i szkło. Myjemy ciśnieniowo zarówno powierzchnie poziome jak i pionowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na szybkie, skuteczne i dokładne czyszczenie ciśnieniowe. Mycie ciśnieniowe Poznań, Leszno, Wolsztyn, Nowy Tomyśl i cała Wielkopolska.

Mycie dachu podnośnik
WŁASNY PODNOŚNIK KOSZOWY

Mycie z wysięgnika

Wysięgnik koszowy o wysokości 28m i zasięgu roboczym 14,5m pozwala nam na swobodne mycie elewacji i okien na wyższych kondygnacjach oraz na mycie dachów bez konieczności wchodzenia na dach.

Własny podnośnik koszowy pozwala nam na szybkie i sprawne realizowanie zleceń na  ciśnienowe mycie powierzchni pionowych na wysokościach.

Mycie elewacji
Mycie Ciśnieniowe

Mycie dachów, elewacji, kostki brukowej, płotów, ogrodzeń betonowych, tarasów.

ZAMÓW
Back to top of page
Call Now Button